מסחר אוטומטי - חברות אלגו־טריידינג

פורום שוק ההון - כלים ותוכנות (תוכנות מסחר, גרפים, מחשבונים,
סימולטורים וכו').

Re: מסחר אוטומטי - חברות אלגו־טריידינג

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי » 24 מרץ 2012 19:14

סימן לדאגה? הרשות לניירות ערך בארה"ב חוששת שהמסחר באמצעות מחשבי על עלול להוביל לאסון

בעקבות קריסת מערכת המסחר של בורסת ה-BATS אתמול עלו שוב החששות לגבי אמינות המסחר באמצעות מחשבי על ■ במאי 2010 באג במערכת המסחר גרמה לדאו ג'ונס לאבד 700 נקודות תוך שניות ■ "מבנה שוק המניות נפגם"

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000735880
ברי
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !

הודעה שלא נקראהעל ידי t_ras » 14 מרץ 2012 17:31

תודה על התגובה המהירה.
התשובה עשתה אותי קצת יותר שקט.
t_ras
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי שועל » 14 מרץ 2012 16:49

יש הרבה חברות אלגו ... והרבה חב' אלגו יציבות כי הבעיה לא נמצאת בבתי תוכנה וכו' אלא ברעיונות. אין מספיק רעיונות טובים. כולם יושבים בערך על אותם רעיונות וזה יוצר מצב שמחשבים נלחמים האחד בשני.
שועל

הודעה שלא נקראהעל ידי t_ras » 14 מרץ 2012 16:32

שלום רב
אני איש פיתוח (ארכיטקט תוכנה). מכר שלי שעשה פיתוחים לאלגו טריידינג הציעה לי להצטרף אליו לאחד הפרוייקטים האלה. כיוון שאני איש תוכנה מצויין, אבל בור לחלוטין בתחום המסחר בבורסה ואין לי בזה יותר מהבנה בסיסית אני לא מכיר את השוק. התהיה שלי היא האם יש מספיק בתי מסחר אלקטרוני\אלגוטריידינג בארץ בכדי שאם הפרוייקט יכשל עדיין הניסיון שלי יהיה שווה לטובת השגת עבודה, והאם בכלל מדובר בשוק עם חברות יציבות?

תודה על העזרה.
t_ras
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי דפנה » 05 מרץ 2012 16:12

אסתר לבנון: "על המסחר משתלטות המכונות האוטומטיות שחלקן מפותחות ע"י יוצאי 8200 - ואין דרך חזרה"

מנכ"לית הבורסה התייחסה לנושא בכנס בו השתתפה: "היכולת להשתלב במסחר האולטרה-מהיר זה לחיות או למות עבור בורסות לניירות ערך"

מסחר בתדירות גבוהה (High-frequency trading) המתבצע על ידי אלגוריתמים מתקדמים ומהירים היו אחראים על כ-56% ממחזור המסחר בבורסת בארה"ב ו38% מהמחזור בבורסות אירופה ב-2010. הערכות ל-2011 משערות שחלקן של המכונות גדל עד ל-80% מהמסחר בארה"ב.

http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=309192&p_id=&maavar=1
דפנה
משתמש ותיק !
משתמש ותיק !

הודעה שלא נקראהעל ידי quantum » 26 פברואר 2012 19:05

עד כמה זה פופלרי היום בבתי השקעות לעבוד עם אלגו טריידינג ? האם זה אומר שבית ההשקעות הוא בית השקעות רציני דוגמאת :

http://www.quantum-inv.co.il
quantum
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים.מ » 29 ינואר 2012 18:51

אני מת לדעת אם נזכה לראות את היום שרובטים (אלגו טריידינג) ילחמו ברובטים אחרים. זה יהיה מדהים לראות ולהרגיש את זה.
חיים.מ

הודעה שלא נקראהעל ידי Best Trader » 23 ינואר 2012 23:53

אם אתם רוצים לקרוא עוד מידע על אלגו טריידינג אתם יכולים להיכנס לקישור הבא:
אלגו טריידינג
Best Trader - לסחור נכון בשוק ההון - שוק ההון, מסחר בבורסה, מסחר במט"ח
Best Trader

הודעה שלא נקראהעל ידי מייקל » 07 דצמבר 2011 12:28

הצצה לעולם מכונות המסחר: מלחמה תמידית בין סוחרי היום במשקיעים לטווח ארוך

מכונות האלגוטרייד תופסות יותר ויותר מקום בחיי המסחר. בכדי לנסות ולהבין כיצד הן משפיעות עלינו מומלץ להכיר את המכונות - MAKERS ו-TAKERS ואת השחקנים המשתמשים בהן

הסוג הראשון, המכונה MAKERS הן מכונות מסחר שמצטטות שערים בנכסים פחות סחירים ומתכסות בנכסים סחירים (תעודות סל, אג"ח וכו'). המערכות מרוויחות אמנם את המרווח בין ה-ASK ל-BID, אך תוך כדי מגדילות משמעותית את הנזילות והסחירות בנכסים דלי סחירות, מכאן נחיצותן הגדולה. ישנן בורסות בעולם שאפילו מעניקות להן עמלות שליליות על יצירת נזילות, מתוך הבנה שמה שיהיו יותר מכונות כאלו בשוק המרווחים יצטמצמו והסחירות תגדל.

ועכשיו, לרבולוציה

הסוג השני של המערכות, המכונה TAKERS, אינן מצטטות. במקרים בהם הן כן מצטטות, הן עושות זאת לא אחת בכיוון הפוך מזה שהן מתכוונות לבצע. אותן מכונות קונות מה-ASK ומוכרות אל ה-BID. הן מבצעות מספר רב של עסקאות, כך שבזמן שהשוק זז או כשמתפרסמת אינפורמציה חדשה, הן מקדימות את המכונות האחרות ומכות את המכונות המצטטות (קל וחומר את הציטוטים האנושיים..). לא לחינם הן מכונות "הרוצח השקט" של הנזילות. מעבר לכך, יש בורסות בעולם שנוהגות לקנוס אותן ב"עמלות נזילות" על הנזק שהן גורמות (מעבר לעמלות הברוקר).

http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=295382
מייקל

הודעה שלא נקראהעל ידי מייקל » 09 ספטמבר 2011 10:47

מיליונית שנייה, מיליארד דולר
מכונות האלגו-טריידינג השתלטו על וול סטריט. עכשיו הן מתחילות לטרוף זו את זו. ברוכים הבאים למלחמת המשובטים

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3530675,00.html

שואו טיים ... עכשיו נראה למי יש יותר גדול, מי יותר מהיר, למי האלגוריתם המפותח והמצליח יותר...
מייקל

הקודםהבא

חזור אל פורום שוק ההון - כלים, תוכנות ושונות