ניתוח טכני - נפט

פורום ניתוח טכני
ניתוח טכני של מטבעות, ניתוח טכני של מדדים, ניתוח טכני של מניות

Re: ניתוח טכני - נפט

הודעה שלא נקראהעל ידי עידן » 24 דצמבר 2010 11:06

הנפט במומנטום עליות אדיר: "המחיר יזנק ל-150 דולר לחבית כבר בקיץ הקרוב"אמש, מחיר הנפט זינק לשיא שלא ניראה מאז אוקטובר 2008. "ברבעון הראשון של 2011 ניראה את מחירי הנפט סביב 100 דולר לחבית"

http://wallstreet.bizportal.co.il/articles.php?id=132804
עידן
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !

Re: ניתוח טכני - נפט

הודעה שלא נקראהעל ידי עידן » 16 פברואר 2010 08:28

זה הכל טוב ויפה אבל יכול לקחת זמן התיקון הזה... ובנתיים "אכילת לב".
עידן

ניתוח טכני - נפט

הודעה שלא נקראהעל ידי שלום50 » 04 פברואר 2010 20:48

ניתוח טכני חוזה עתידי על הנפט .
ברור לכל הסוחרים על הנפט כי המסחר בחוזים עתידיים שונה מהמסחר במטח אותו אני מסקר כאן בקביעות. היות והמסחר בנפט הוא בפורמט של חוזים עתידיים אלמנט התזמון הוא הפרמטר המרכזי במסחר. פה אין מקום לטעות ומי שיקרא את הסקירה 6 שעות אחרי שפורסמה יכול לטעות/לאחר ולכן איני מרבה לסקר את התחום הזה בפורומים.

יחד עם זאת החלטתי לחרוג הפעם ממנהגי ולתת לכם כיוון כללי לגבי חוזה הנפט. ואני מדגיש שוב - רק כיוון כללי.
הנפט עשה השנה מהלך מדהים. רק כדי לסוור את אזניכם: הנפט עלה השנה מ-35$ עד לכ-84$ . זהו מהלך של למעלה מ-100% אבל הסוחרים על הנפט הרגישו בכיסם הרבה יותר מכך כיוון שזהו תחום ממונף. מאוד ממונף !

אין ספק ולו קלוש כי מגמת העליה ארוכת הטווח בנפט עודנה עליה אז לראשונה השה ניתן לחוש בקצות האצבעות את התיקון הטכני באוויר. האגרסיביות של הקונים הולכת ודועכת. הממוצעים הנעים הולכים ומתקרבים. בגרף ניתן להבחין בסוג של דשדוש המרמז על הגעה לשיוויון מסויים בין כוחות הביקוש לכוחות ההיצע ונראה כי תיקון הוא רק שאלה של זמן.
הערכה שלי היא שהסינכרון של הנפט מול השווקים הפיננסיים ימשך כלומר כפי שראינו טיפוס בנפט בשנות הגיאות והתרסקות הנפט במשבר ושוב עליה בשנה האחרונה (שנת ההתאוששות) כך נמשיך ונטפס אך כל זאת יקרה רק לאחר תיקון (שיתחולל לדעתי בכל הבורסות).
אם הייתי מנסה לתזמן או להעריך מתי הייתי אומר שאנחנו קרובים לתיקון עד לכדי שבועות בודדים אך זו הערכה בלבד.
אם אתם סוחרים על הנפט - זיכרו מספיק ל"תפוס" גל אחד עד שניים טובים בשנה כדי להפוך את כל השנה למוצלחת מבחינה פיננסית אז היו מוכנים לתיקון ואל תרדמו.
קבצים מצורפים
 נפט ניתוח טכני.jpg
ניתוח טכני חוזה עתידי נפט
שלום50

חזור אל ניתוח טכני - פורום ניתוח טכני