פטור ממע"מ על דירות חדשות - בדיחה לא מצחיקה

פורום השקעות - נדלן - כולל קבוצות רכישה, בעלי קבוצת רכישה
מוזמנים לפרסם את הקבוצות.

Re: פטור ממע"מ על דירות חדשות - בדיחה לא מצחיקה

הודעה שלא נקראהעל ידי ירון קיש » 08 אפריל 2014 09:06

messi כתב:הפטור ממע"מ על דירות חדשות - בדיחה לא מצחיקה! בדיחה שתעלה לכולנו ביקר.
נתחיל בזה שיש כאן הפליה מובנית בגוף החוק שמפלה בין אוכלוסיות. אני לא חרדי וגם לא ערבי ושירתתי בצבע אבל לא הייתי רוצה שיופלו בארץ הזאת אוכלוסיות לטובה או לרעה. אני כן מסכים אגב עם לפיד בנושא סוגיית הגיוס לצבע כי אני כן רוצה שיוויון מלא בכל. יחד עם זאת כפי שאני דורש מהחרדי שישא בנטל כמוני אני דורש מלפיד שלא יצור חוקים מפלים.
שנית, החוק הזה, אם יעבור, יצור אבסורדים נוראיים שיביאו ל"קומבינטור הישראלי" להתחיל להונות את המדינה כדי לגרוף רווחים קלים. לא נראה לי שזה מאוד בעייתי לקנות דירה מקבלן על שם קרוב משפחה קרוב שאיו לו הון עצמי כרגע ע"מ לקבל את ההחזר ולמכור את הדירה בשלב שני תוך חלוקת הרווחים שנצברו ע"ח המדינה.
שלישית, אם החוק יעבור, הוא יצור בור תקציבי של מילארדים בקופת המדינה, בור שכל יתר האזרחים יצטרכו לכסות ע"י תשלום מיסים גבוהים יותר (אני מניח שאלו שאין להם כמו למשל: חרדים, ערבים, סטודנטים, קשישים - לא ישלמו והנטל יפול בעיקר על... - "מעמד הביניים").

... לא יותר קל ופשוט לשחרר קרקעות מנהל ולא לגרום להעלאת מיסים על חצי מדינת ישראל (על החצי שכן רוצים "לצ'פר").

אתה אומר בדיחה לא מצחיקה אבל שים לב מה קורה במשרדי המכירות: עצירה מוחלטת.
יצרו מצב של הקפאה מוחלטת במכירת דירות.
לדעתי אחרי השלמת הליך החקיקה הביקושים יוכפלו בגלל שעכשיו הכל עומד, המחירים רק יעלו !

"בכל מקרה התוכנית לא ראויה והיא תוצאה של מצוקת הרגולטור שזרק הבטחות לעם. ההטבה פוגעת באוכלוסיה צעירה והיא לא שיוויונית. אם אני קניתי לפני שנה דירת 4 חדרים בפתח תקווה ב-1.6 מיליון שקל והיום אני רוצה למכור אותה, ובפרויקט חדש לידי ימכרו דירות 4 חדרים ב-1.3 מיליון שקל בגלל הפטור ממע"מ, אז למה שמישהו יקנה את הדירה שלי? זו פגיעה קשה בציבור שלם שמחזיק דירות ומשלם מסים."
ירון קיש
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !

פטור ממע"מ על דירות חדשות - בדיחה לא מצחיקה

הודעה שלא נקראהעל ידי messi » 20 מרץ 2014 09:17

הפטור ממע"מ על דירות חדשות - בדיחה לא מצחיקה! בדיחה שתעלה לכולנו ביקר.
נתחיל בזה שיש כאן הפליה מובנית בגוף החוק שמפלה בין אוכלוסיות. אני לא חרדי וגם לא ערבי ושירתתי בצבע אבל לא הייתי רוצה שיופלו בארץ הזאת אוכלוסיות לטובה או לרעה. אני כן מסכים אגב עם לפיד בנושא סוגיית הגיוס לצבע כי אני כן רוצה שיוויון מלא בכל. יחד עם זאת כפי שאני דורש מהחרדי שישא בנטל כמוני אני דורש מלפיד שלא יצור חוקים מפלים.
שנית, החוק הזה, אם יעבור, יצור אבסורדים נוראיים שיביאו ל"קומבינטור הישראלי" להתחיל להונות את המדינה כדי לגרוף רווחים קלים. לא נראה לי שזה מאוד בעייתי לקנות דירה מקבלן על שם קרוב משפחה קרוב שאיו לו הון עצמי כרגע ע"מ לקבל את ההחזר ולמכור את הדירה בשלב שני תוך חלוקת הרווחים שנצברו ע"ח המדינה.
שלישית, אם החוק יעבור, הוא יצור בור תקציבי של מילארדים בקופת המדינה, בור שכל יתר האזרחים יצטרכו לכסות ע"י תשלום מיסים גבוהים יותר (אני מניח שאלו שאין להם כמו למשל: חרדים, ערבים, סטודנטים, קשישים - לא ישלמו והנטל יפול בעיקר על... - "מעמד הביניים").

... לא יותר קל ופשוט לשחרר קרקעות מנהל ולא לגרום להעלאת מיסים על חצי מדינת ישראל (על החצי שכן רוצים "לצ'פר").
messi

חזור אל פורום נדלן ( פורום נדל"ן )