החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

מסחר במט"ח ( פורקס ) - פורום מט"ח, חוזים עתידיים, CFD'S

Re: החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

הודעה שלא נקראהעל ידי אורן » 17 פברואר 2016 08:18

עוד תביעה נגד חברת אלגו-טריידינג: "קפיטל טרייד פעלה בתרמית"
לאחר קריסת יוטרייד ואזהרת רשות ני"ע המחייבת חברות אלגו-טריידינג להחזיק רישיון ניהול תיקים - ממשיכות להיערם טענות נגד החברות בתחום ■ שני משקיעים נגד קפיטל טרייד: "גוזרת אחוזים מהרווחים אך לא משתתפת בהפסדים"

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1001103364
אורן
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 114
הצטרף: 26 פברואר 2011 19:44

Re: החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי1980 » 23 דצמבר 2015 17:25

קורבנות אלגו-טריידינג: ייצוגית ב-70 מ' ש' נגד USG קפיטל
זאת בטענה לניהול תיקי השקעות ללא רישיון וגביית עמלות שלא כדין ■ את התביעה הגיש עו"ד דן צוק, שהגיש בעבר ייצוגית נגד חברת פורקס אחרת, יוטרייד ■ USG: "פועלים עפ"י היתר כדין"בתזמון לא מפתיע, ולאחר שבית המשפט החליט השבוע על הפסקת פעילותה של חברת יוטרייד פרימיום באופן זמני, אתמול (ג') הוגשה בקשה לתביעה ייצוגית נגד חברת פורקס אחרת, USG קפיטל ישראל, בטענה לניהול תיקי השקעות ללא רישיון כדין, למחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בתל-אביב.


התביעה, בהיקף 70 מיליון שקל, הוגשה כנגד החברה הישראלית USG וכן כנגד החברה הזרה USG CAPITAL LTD, חברת אטלנטיק ברוקר (בעלת חברת USG קפיטל ישראל) וכן נגד בעלי השליטה בכולן, תומר סיני.

את התביעה הגיש עו"ד דן צוק, מי שהגיש לפני כשנה בדיוק את התביעה הייצוגית על סך 50 מיליון שקל נגד יוטרייד ונגד המנכ"ל אביב טלמור. בתביעה הייצוגית הקודמת, נגד יוטרייד, טען צוק לראשונה כי מדובר בחברה אשר מנהלת תיקים ללא רישיון ומציגה מצג-שווא ללקוחות.

בזמנו, נציגי החברה אמר כי עו"ד צוק "רודף" את יוטרייד ומנהל מסע רדיפות נגדה. ואולם, בימים האחרונים הטיעונים שעלו בתביעה הייצוגית שהגיש צוק, התבררו כנכונים.

במסגרת התביעה הנוכחית שהגיש, בשמו של התובע הייצוגי לאון אפרימוב, נטען כי מעבר לניהול התיקים ללא רישיון, החברות גובות עמלות ודמי ניהול שלא כדין מלקוחות. אפרימוב מציין כי הנזק האישי שנגרם לו עומד על כ-50 אלף שקל, והעמיד את הסכום הנזק שנגרם לחברי הקבוצה על כ-70 מיליון שקל (50 מיליון שקל הפסדים ו-20 מיליון שקל עמלות).

בתביעה צוין כי אמנם חברת USG קפיטל מאפשרת ללקוחות פעילות מסחר "עצמאית", ואולם חלק מהלקוחות שפונים אליה בסופו של דבר מאשרים לבצע את המסחר באמצעות אלגו-טריידינג (מסחר באמצעות פקודות מחשב), מה שמצריך רישיון לניהול תיקים.

USG: "פועלים על-פי היתר כדין"

מ-USG Capital נמסר בתגובה: "USG Capital אינה מנהלת תיקי השקעות. החברה הגישה בקשה לפיקוח מטעם הרשות לניירות ופועלת בהתאם להנחיותיה ובשקיפות מלאה, על-פי היתר שיש לה כרגע כדין. לחברה יש מוניטין יוקרתי ומצוין בשוק זירות המסחר, והיא פועלת בשקיפות, הוגנות ושירותיות כלפי כל לקוחותיה".

"ככל שאנחנו למדים מהכתבה, מדובר על בקשה לאישור תובענה ייצוגית, ולא מדובר בכתב תביעה. נדגיש כי עד לרגע כתיבת שורות אלה לא התקבלה במשרדי USG Capital הבקשה לאישור התובענה כייצוגית.

"USG Capital שומרת לעצמה את הזכות להגיב לאחר קבלת הבקשה או התביעה בפני הגורמים המתאימים. חבל מאוד שהלקוח לאון אפרימוב, שככל הנראה מאוכזב מכישלונו בפעולות המסחר שבחר, בוחר להתנהל דווקא מול אמצעי התקשורת ולא לדון עם החברה, טרם נקט בהליכים”.

"על פניו, וממה שעולה מתוכן הכתבה שפורסמה, אין קשר בין ההליכים שננקטו על-ידי הרשות כנגד יוטרייד, ובוודאי אין כל טענת פונזי כלפי USG Capital".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001090478#fromelement=hp_morearticles
אבי1980
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 105
הצטרף: 16 פברואר 2011 08:55

Re: החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

הודעה שלא נקראהעל ידי מייקל » 22 דצמבר 2015 12:47

רשות ני"ע: חשש לתרמית פונזי ביוטרייד; כספי המשקיעים התאדו
הרשות: "חלק ניכר מכספם של המשקיעים הרבים שהשקיעו את מיטב כספם ביוטרייד ירד לטימיון, וספק אם יוחזר להם. ככל הנראה משקיעים אלה עדיין אינם מודעים למצבם הקשה שכן מוצג להם כי חשבונם עדיין מצוי ביתרה חיובית""מן האמור לעיל עולה כי כל עוד לא יוכח אחרת, חלק ניכר מכספם של המשקיעים הרבים שהשקיעו את מיטב כספם ביוטרייד ירד לטימיון, וקיים ספק אם יוחזר להם אי פעם. ככל הנראה משקיעים אלה עדיין אינם מודעים למצבם הקשה שכן מוצג להם כי חשבונם עדיין מצוי ביתרה חיובית, בעוד שלמעשה – על פי ממצאי הביקורת – לחברה אין יכולת להשיב להם את הכספים", כותבת רשות ני"ע לבית המשפט.


http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001090100#fromelement=hp_morearticles
מייקל
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 194
הצטרף: 10 אוגוסט 2011 11:56

Re: החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

הודעה שלא נקראהעל ידי ERAN » 08 יולי 2014 13:17

יוסי כבר היה על זה דיון כאן בפורום...
viewtopic.php?f=9&p=20458
ERAN
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 260
הצטרף: 11 מאי 2009 23:43

החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד

הודעה שלא נקראהעל ידי yossi » 07 יולי 2014 21:23

מישהו יודע להגיד מה נסגר עם החקירה של אביב טלמור מנכ"ל יו טרייד ?
שוחח איתי נציג שלהם והציע לי תנאים שנשמעים טובים לפתיחת חשבון דרכם אבל עשיתי גוגל לראות קצת ביקרות עליהם וראיתי את הכתבה הזאת

http://www.calcalist.co.il/markets/arti ... 38,00.html

שהתפרסמה לפני כחצי שנה ורציתי לדעת אם זה סתם היה פרשה שאין לה שחר או שבאמת יש פחד להפקיד כספים אצלם.
yossi
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 233
הצטרף: 22 מאי 2009 11:38


חזור אל פורום מט"ח | מסחר במט"ח | פורקס
cron