המפולת בבורסות - (... ודעתי על מה עושים מכאן...)

מסחר במט"ח ( פורקס ) - פורום מט"ח, חוזים עתידיים, CFD'S

המפולת בבורסות - (... ודעתי על מה עושים מכאן...)

הודעה שלא נקראהעל ידי מייקל » 25 אוגוסט 2015 07:37

כולם כולל כולם מושקעים בבורסה בין אם באופן ישיר או עקיף ולכולנו חשוב להבין מה קורה כאן מעבר לכותרות לעיתונים ובחדשות. אז ככה חברים, אחרי 6 שנות עליות רצופות חייבים מפולת רצינית שתעיף ידיים חלשות מהשוק ותזרים דם חדש לבורסות. אבל זה לא קשור. עכשיו לעיניין: כולם מדברים על סין... הבעיה האמתית היא לא רק סין אלא הצניחה במחירי הסחורות שגורמת בעיות אמיתיות גם לרוסיה, ברזיל, אוסטרליה ובכלל באסיה פסיפיק. כשההכנסות של המדינות אלו יפחתו משמעותית כתוצאה מירידה במחירי הסחורות כל העולם ירגיש את זה כי אותן מדינות פשוט יצמצמו את הרכישות שלהם וזה יגרות להתכווצות כלל עולמית (ולא רק בסין).
מי שמחפש נקודת אור בוודאי מבין שהוא ימצא אותה בארופה (במיוחד לא אחרי טלטלת / משבר יוון).
ו... הכי חשוב הזוית הישראלית: לפני 7 שנים, בשנת 2008 המשבר אמנם היה חמור יותר אבל גם לבנקים בכל העולם היו כלים בארסנל. היום אין לבנקים שום כלים. אי אפשר להוריד ריבית כי הריביות אפסיות ו/או שליליות בכל העולם כולל בישראל, אי אפשר לרכוש אגחי"ם לנצח ואי אפשר למרוח אותנו בסיפורי מעשיות.

אל תתנו לכמה מנהלי בתי השקעות למכור לכם את הבול שיט שלהם. במיוחד לא ביום ירוק (כי הם בונים על זה שאתם תרצו לבלוע את האופוריה שלהם בדיוק ביום כזה). הרי גם במשברים יש ימים ירוקים. תקנו במחירי שחיטה ולא אחרי ירידה של 3 או 4 ימי מימוש בלבד.
מייקל
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
משתמש בכיר, פעיל ומוערך !
 
הודעות: 194
הצטרף: 10 אוגוסט 2011 11:56

חזור אל פורום מט"ח | מסחר במט"ח | פורקס
cron